Fri frakt till butikHemleverans 495:-Kundservice
  • Hem
  • KONTAKTA OSS
  • SVENSKA HEM I STRÄNGNÄS

    SVENSKA HEM I STRÄNGNÄS

    Välkommen till Bernhardssons Möbler!

    Vad härligt att du har hittat hem till oss!
    Här är vi måna om våra kunder och möter gladeligen era behov. Hemmet ska vara en plats att längta till och hos oss kan du be om råd, ställa frågor eller få hjälp att hitta stilen. Vi finns här för dig, så tveka inte att kontakta oss!
    Bernhardssons Möbler i Strängnäs
    Med personal

    ÖPPETTIDER

    Måndag - Fredag: 10-18
    Lördag: 10-16
    Söndag: 12-16

    ADRESS

    Mästarvägen 4
    645 41 STRÄNGNÄS
    Strängnäs
    Södermanland

    KONTAKT

    Telefon: 0152-24950
    E-post: info@bernhardssons.se
    ""
    Henrik Croner
    Butikschef
    Ansvarig mattor
    0152-24956
    henrik.croner@bernhardssons.se
    ""
    Maria Nordberg
    Säljare
    Ansvarig Svenska Hem sortiment
    0152-24963
    maria.nordberg@bernhardssons.se
    ""
    Anne-Marie Castaing
    Säljare
    Ansvarig belysning
    0152-24954
    anne-marie@bernhardssons.se
    ""
    Susanna Vikstedt
    Säljare
    Ansvarig sortiment säng + utemöbler
    0152-24966
    susanna.vikstedt@bernhardssons.se
    ""
    Nathalie Westerberg 
    Administration, ekonomi, inköp
    0152-24952
    nathalie.westerberg@bernhardssons.se
    order@bernhardssons.se
    Christian Stenfors
    Lager, logostik, reklamation
    0152-24962
    christian.stenfors@bernhardssons.se

    UTVALDA VARUMÄRKEN

    Gemensamt för alla våra starka leverantörer är hög kvalité, design som ligger i framkant och produkter som ska hålla över tid - ja, gärna hela livet. Vi är stolta över våra varumärken och alla är noga utvalda.